KROM-X

"Yüzey işlemin parlayan yıldızı"

Ayna parlaklığındaki yüzeyler için Çevre Dostu yüzey işlem


Kromas’ın geliştirdiği Krom-X prosesi sayesinde daha önce diğer konvensiyonel işlemlerle (talaş alma, taşlama, polisaj, vb) ulaşılamayan yüzey pürüzlülük değerlerine (Ra<0,02) ve özellikle metallerde ayna seviyesinde yüzey parlaklığına ulaşılabilir. 

Kromaş, yüzey işlem alanında faaliyet gösteren ve proses çalışmalarını AR-GE boyutunda yürüten, dünyadaki birkaç firmadan biridir.

Endüstriyel üretimin en can alıcı noktası olan “yüzey işlem” problem ve çözümleri, birçok sektörün öncelikli sorunudur.

Kromaş tarafından yeni geliştirilmiş olan Krom-X® prosesleri, geliştirmiş olduğumuz diğer proseslerin tamamlayıcısı olup polisajı devre dışı bırakarak, yüzey kalitesini daha üst noktalara taşımaktadır.

Krom-X® prosesleri; Çelik, paslanmaz çelik, bakır, pirinç, zamak, altın, gümüş, plastik, yarı kıymetli taşlar ve daha bir çok ürüne yönelik çözümlerle, üretim sektörlerinin hizmetine sunulmuştur.

 
Görseller
Vibrasyonlu Yüzey İşlem Teknolojileri
© 2019 Kromaş Metal ve Makine San. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır. Fotoğraf ve bilgilerin izinsiz kopyalanması yasaktır !
© 2019 Kromaş Metal ve Makine San. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır. Fotoğraf ve bilgilerin izinsiz kopyalanması yasaktır !