Çelik / Gemi Üretimi Endüstrisi

Rösler’in RRB Rulolu Konveyör Kumlama Makineleri, KON Koruma Hatları (kumlama ve boyama komple system), RRBK Kaynaklı Konstrüksiyonlar İçin Rulolu Konveyör Kumlama Makineleri, RHBD-K Döner Askılı Kumlama Makineleri, RDR Boru ve Çubuk Kumlama Makineleri ve REDL Tek Yollu Kumlama Makineleri başta olmak üzere Çelik ve Gemi Üretimi Endüstrilerine yönelik birçok çözümü bulunmaktadır.

Ayrıca, 20. y.y.’ın başlarında kurulmuş, üç isim yapmış firma, çelik üreticilerinin ve çelik tüccarlarının avantajı için işbirliği yapıyorlar. Vernet Behringer, genel merkezi Fransa’da olan lider delme ekipmanları üreticisi, Kirchardt Almanya’daki global testereli kesme sistemleri tedarikçisi ve Rösler Oberflächentechnik GmbH, kumlama ve vibrasyonlu yüzey işlem alanındaki global pazar lideri, komple kesme, delme ve kumlama sistemleri sunmak için kaynaklarını biraraya getirdiler. Müşterilerimizin yararı için, partnerler global seviyede, şubelerinin ve uluslararası acentelerinin yakın ağı sayesinde knowhow paylaşımında bulunmaktadırlar.

Bu işbirliğimiz sayesinde delik delme, kesme, kumlama ve boyama olmak üzere müşterilerimize komple çözüm sunmaktayız!

© 2019 Kromaş Metal ve Makine San. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır. Fotoğraf ve bilgilerin izinsiz kopyalanması yasaktır !
© 2019 Kromaş Metal ve Makine San. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır. Fotoğraf ve bilgilerin izinsiz kopyalanması yasaktır !